GALERIA ZAWODÓW

  • Slider 150
  • Slider 149

Zanęty

Zanęta Seria 500 to mieszanki oparte na prostocie, w której tkwi skuteczność. Dzięki temu, że każda zanęta cechuje się swoim jednym konkretnym zapachem, można z łatwością tworzyć swoje własne mieszanki ukierunkowując do naszego łowiska. Zanęty te powstały w oparciu o nasze doświadczenie zdobyte na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej oraz szereg testów przeprowadzanych na wielu polskich łowiskach. Każda z zanęt cechuje się drobną granulacją, tak aby wabić ryby, a niekoniecznie je nasycać niechcianymi grubymi frakcjami. Drobna frakcja wymaga także ostrożności przy dowilżaniu – przyjmuje się że do osiągnięcia odpowiedniego stopnia nawilżenia na 1 litr zanęty należy nie przekraczać dawki 200ml wody. Wierzymy, że produkty sygnowane naszym logiem spełnią oczekiwania wędkarzy szukających prostoty w jakości.

 

FEEDER

Zanęta Seria 500 FEEDER to zanęta o ciemnej barwie, dostosowanej do większości łowisk z dnem pokrytym mułem. Zanęta FEEDER dzięki ciemnej barwie i ciasteczkowo-waniliowym aromacie, stanowi niezwykle bezpieczną opcję na nieznane nam dotychczas wody. Również aromat tej zanęty został tak dobrany, aby mogła stanowić bazę do tworzenia swoich własnych mieszanek spośród innych zanęt serii 500, bowiem każda z nich, wyróżnia się jedną, konkretną nutą zapachową - dzięki czemu mieszając poszczególne zanęty, nie ma obaw o to, że pewne zapachy będą się ze sobą „gryzły”. Zanęta posiada drobną frakcję, lekko słonawy smak i wyraźną kleistość, dzięki czemu należy ją bardzo ostrożnie dowilżać. Aby osiągnąć standardowy stopień dowilżenia należy na 1 litr zanęty dolać 150ml wody.

Zamów przez internet (klik)

 

PŁOĆ

Zanęta Seria 500 PŁOĆ to zanęta o identycznej szarawej barwie co zanęta FEEDER, dzięki czemu zanęta nie wyróżnia się znacząco na dnie. Jest to klasyczna, wyraźnie pracująca, płociowa, lekka mieszanka przeznaczona do łowienia przede wszystkim płoci, jak również innych drobnych ryb, lgnących do tworzonej chmury zanętowej. Zanęta ta jest najmniej klejąca ze wszystkich, o aromacie konopii oraz czekolady. Smak tej zanęty można określić jako neutralny, lekko gorzkawy związany z dodatkiem prażonych ziaren konopii. Aby osiągnąć standardowy stopień nawilżenia należy na 1 litr zanęty dolać 150ml wody.

Zamów przez internet (klik)

 

 

LESZCZ

Zanęta Seria 500 LESZCZ to zanęta jasna, średnioklejąca, stworzona z myślą o łowieniu leszczy. Zanęta ta ma bardzo uniwersalne zastosowanie, dzięki temu, że regulując jej stopień nawilżenia odpowiednią ilością wody, można ją ukierunkować do łowienia drobnych leszczyków przepadających za smugą zanętową – lub odwrotnie – dodając większą ilość wody znacząco zabić jej właściwości chmurotwórcze tworząc obsypującą się mieszankę pod większe ryby, zazwyczaj unikające dużego zamieszania w łowisku. Zanęta posiada jasną barwę co często wpływa na selektywność podawanego towaru, natomiast wybijająca się, kolendrowa nuta zapachowa jest jedną z najskuteczniejszych do łowienia leszczy, o każdej porze roku. Zanęta doskonale komponuje się z zanętą FEEDER. Aby osiągnąć standardowy stopień nawilżenia należy na 1 litr zanęty dolać 150ml wody.

Zamów przez internet (klik)

KARP LIN KARAŚ

Zanęta Seria 500 KARP LIN KARAŚ to w zasadzie zanęta stworzona do nęcenia ryb dużych, lub po prostu ryb, które bardzo chętnie pobierają zanętę spożywczą. Jest to treściwsza, jasna mieszanka o słodkich aromacie ciastek z nutą kukurydzianą. Głównym założeniem przy tworzeniu tej zanęty było stworzenie zanęty bardzo bezpiecznej, jak najbardziej naturalnej, tak aby mogła znaleźć zastosowanie na wszystkich łowiskach, na których spodziewamy się ryb większych lub też ryb bardzo łakomych na zanętę spożywczą. Dzięki grubszej frakcji i większej kaloryczności – zanęta znajduje bardzo szerokie zastosowanie przy nęceniu w rzekach. Jako, że zanęta posiada nieco grubszą frakcję, aby osiągnąć standardowy stopień nawilżenia, należy na 1 litr zanęty dolać 200ml wody.

Zamów przez internet (klik)