GALERIA ZAWODÓW

  • Slider 139
  • Slider 134
  • Slider 144
  • Slider 148
28.05.2017
Rodzaj zawodów: spławikowe
Łowisko: Jezioro Gopło
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Organizator: Mateusz Przybylski 663973409
Kontakt i zapisy:  
661810352
smilek.m@onet.eu
Marcin Śmiłowski

Opis zawodów

Zapraszamy na zawody spławikowe o Puchar Sklepu Wędkarskiego Ekspert


 

Zbiórka godzina 7.00 koło amfiteatru w Kruszwicy
-losowanie stanowisk 7.15
-sygnał nęcenia 8.50,
-wędkowanie od godziny 9.00 do 13.00

Regulamin:
1. Wymiary ochronne ryb zgodnie z obowiązującym regulaminem PZW.
2. Ukleja nie jest liczona do wagi końcowej.
3. Wejście do wody maksymalnie pod pas.
4. Po sygnale łowienia zakaz donęcania na ciężko.
5. Łowimy na jedną wędkę spławikową.


Wpisowe 35zł

Zapisy do 24.05

Więcej informacji pod nr 663 973 409

Galeria zdjęć:

Wyniki zawodów:

Wyniki sektorowe:
SEKTOR A
1.Krzysztof Kantanista - 8,720
2.Piotr Andrzejewski - 7,040
3.Wojtek Andrzejczak - 6,670
4.Zygmunt Banasiak - 6,200
5.Grzegorz Mendelewski - 5,670
6.Adam Lewandowski - 5,510
7.Ryszard Mikulski -5,120
8.Wojciech Skwarczyński -4,970
9.Tomasz Janecki -4,230.
10.Zdzisław Modrzejewski -4,220
11.Marek Warzycki -3,610
12.Mariusz Maszczyński -3,450
13.Mariusz Staszkiewicz -3,200
14.Waldemar Hetmański -1,560

SEKTOR B
1.Włodzimierz Rosiński -8,310
2.Dariusz Hajdrych -6,440
3.Grzegorz Czyżewski -6,410
4.Roman Kantanista -5,150
5.Adam Molenda -4,880
6.Mirosław Nadolski -4,840
7.Sławomir Kiełczewski -4,810
8.Bartłomiej Murawski -4,410
9.Piotr Murawski -4,230
10.Stanisław Dużyński -3,700
11.Damian Andrzejczak -3,560
12.Robert Dzwoniarkiewicz -3,490
13.Waldemar Augustyniak -2,740
14.Robert Wojtasik -1,400
15.Waldemar Lipiński -0,880

SEKTOR C
1.Adam Fojucik -6,190
2.Kuba Pietrzyński -5,550
3.Jan Wiśniewski -4,500
4.Bartek Grzelak -4,440
5.Władysław Smuszkiewicz -4,080
6.Tomasz Miszczak -3,490
7.Mirosław Kostecki -3,470
8.Stanisław Deruś -3,380
9.Mariusz Kopacz -3,310
10.Przemek Krawczyk -3,080
11.Tomasz Chmielewski -3,000
12.Piotr Czaplicki -2,960
13.Andrzej Dylewski -2,850
14.Przemek Pankowski -2,480
15.Ariel Popielarski -1,700

KLASYFIKACJA OGÓLNA
1.Krzysztof Kantanista
2.Włodzimierz Rosiński
3.Adam Fojucik
4.Piotr Andrzejewski
5.Dariusz Hajdrych
6.Kuba Pietrzyński
7.Wojtek Andrzejczak
8.Grzegorz Czyżewski
9.Jan Wiśniewski
10.Zygmunt Banasiak
11.Roman Kantanista
12.Bartek Grzelak
13.Grzegorz Mendelewski
14.Adam Molenda
15.Władysław Smuszkiewicz
16.Adam Lewandowski
17.Mirosław Nadolski
18.Tomasz Miszczak
19.Ryszard Mikulski
20.Sławomir Kiełczewski
21.Mirosław Kostecki
22.Wojciech Skwarczyński
23.Bartłomiej Murawski
24.Stanisław Deruś
25.Piotr Murawski
25.Tomasz Janecki
27.Mariusz Kopacz
28.Zdzisław Modrzejewski
29.Stanisław Dużyński
30.Przemek Krawczyk
31.Marek Warzycki
32.Damian Andrzejczak
33.Tomasz Chmielewski
34.Robert Dzwoniarkiewicz
35.Mariusz Maszczyński
36.Piotr Czaplicki
37.Mariusz Staszkiewicz
38.Andrzej Dylewski
39.Waldemar Augustyniak
40.Przemek Pankowski
41.Waldemar Hetmański
42.Robert Wojtasik
43.Ariel Popielarski
44.Waldemar Lipiński

NAJWIĘKSZA RYBA
Grzegorz Czyżewski - Leszcz 1,980

WRÓĆ NA GÓRĘ