GALERIA ZAWODÓW

  • Slider 139
  • Slider 134
  • Slider 144
  • Slider 148
  • ZNAJDŹ ZAWODY:

  • Typ zawodów
    • spławikowe
    • spinningowe
    • karpiowe
    • gruntowe
    • muchowe
    • morskie
    • podlodowe
    • feederowe
    • inne
  • Nowości
    Wyróżnione
  • 14.10
    14.10.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Czestochowa - zimny zbiornik
    Województwo: Śląskie
    Organizator: BROWNING, Imprezy Wedkarskie
  • 07.10
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: jezioro suszewskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski tel. 661810352
  • 07.10
    07.10.2018
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Park Świerklaniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Wodny Świat oraz imprezywedkarskie.pl
  • 07.10
    07.10.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Czechy Balaton
    Województwo: inne
    Organizator: Trojkat Cup 2018 FINAL
  • 06.10
    07.10.2018
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Zbiornik Zaporowy Mietków
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 30.09
    30.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kruki Oświęcim
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Team Mosella Poland
  • 30.09
    30.09.2018
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: rzeka Odra we Wrocławiu Rędzinie
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 29.09
    30.09.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: JEZIORO OTMUCHOWSKIE
    Województwo: Opolskie
    Organizator: -
  • 23.09
    23.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Łowisko Koła PZW "Beskid" Pogórze
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Jarosław Caputa
  • 23.09
    23.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zb. Zalew Wolbromski
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Koło 88 Wolbrom
  • 23.09
    23.09.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Trojkat Cup 2018 FINAL
  • 22.09
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: jezioro Mrówieckie (kownackie)
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski tel. 661810352
  • 16.09
    16.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Odra "Ściana" - Nowa Sól (Finał)
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Niwa
  • 16.09
    16.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Podzamcze w m. Podzamcze k. Maciejowic powiat garwoliński
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Koło PZW nr 15 Maciejowice
  • 14.09
    16.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rogi Kędzierzyn Koźle
    Województwo: Opolskie
    Organizator: FINAŁ Robinson Cup
  • 14.09
    16.09.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: do uzgodnienia
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 09.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał Łężyn
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Milo Match Pro Koło
  • 09.09
    09.09.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Czechy Balaton
    Województwo: inne
    Organizator: Trojkat Cup 2018
  • 09.09
    09.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Vasili Mamikonyan
  • 08.09
    09.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Wisłok w Rzeszowie
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: PESCARE
  • 08.09
    08.09.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: ZBIORNIK NIELISZ
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 08.09
    09.09.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: GRĘBÓW
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 08.09
    08.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Stawy we Wrocławiu Leśnicy
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 08.09
    08.09.2018
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Chechło
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Centrum Wedkarskie WODNY SWIAT
  • 08.09
    09.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 02.09
    02.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Kluczbork
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Gliny natura
  • 02.09
    02.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Dwory
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 01.09
    02.09.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: FINAŁ Maver Carp 2018
  • 31.08
    02.09.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zielona
    Województwo: Śląskie
    Organizator: FINAŁ MAVER CUP 2018
  • 26.08
    26.08.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zielona
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MAVER CUP 2018
  • 26.08
    26.08.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: ZALEW ZEMBORZYCKI
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 26.08
    26.08.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Wisła
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Mateusz Wołoszyk
  • 26.08
    26.08.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 25.08
    26.08.2018
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: rzeka Odra we Wrocławiu Rędzinie
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 25.08
    25.08.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 19.08
    19.08.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łęczany
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Tubertini Team Cup
  • 18.08
    18.08.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 15.08
    15.08.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Trojkat Cup 2018
  • 12.08
    12.08.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Rysiowka.eu
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: Rysiowka.eu
  • 12.08
    12.08.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: GRĘBÓW
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 12.08
    12.08.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Owiesno Bielawa / Wałbrzych
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 12.08
    12.08.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Vasili Mamikonyan
  • 11.08
    11.08.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: GRĘBÓW
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 05.08
    05.08.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Odra "Ściana" - Nowa Sól
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Niwa
  • 05.08
    05.08.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 29.07
    29.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Gliny natura
  • 29.07
    29.07.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: ODRA OPOLE
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 29.07
    29.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kazimierza Wielka - Zalew Małoszówka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 28.07
    29.07.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: GRĘBÓW
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 22.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał Portki
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Milo Match Pro Koło
  • 22.07
    22.07.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 22.07
    22.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Odry we Wrocławiu
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Tubertini Team Cup
  • 21.07
    21.07.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 15.07
    15.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Zemborzycki
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Koło PZW Lublin Haczyk
  • 15.07
    15.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łęczany na Wiśle
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 15.07
    15.07.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Trojkat Cup 2018
  • 15.07
    15.07.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 14.07
    15.07.2018
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: rzeka Odra we Wrocławiu Rędzinie
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 14.07
    14.07.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 08.07
    08.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Parka Świerklaniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MAVER CUP 2018
  • 07.07
    07.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Tubertini Team Cup
  • 01.07
    01.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Odra "Główki" - Krosno Odrzańskie
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Niwa
  • 01.07
    01.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 01.07
    01.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MAVER CUP 2018
  • 01.07
    01.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Rogi
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 30.06
    01.07.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 30.06
    01.07.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Z 6 Marklowice
    Województwo: Śląskie
    Organizator: sklep Okoń Wodzisław
  • 30.06
    30.06.2018
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Swierklaniec Jezioro
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Centrum Wedkarskie WODNY SWIAT
  • 24.06
    24.06.2018
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Stawy we Wrocławiu Leśnicy
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 24.06
    24.06.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Kluczbork
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Gliny natura
  • 24.06
    24.06.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Wrocła Odra ul.Zawalna
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Team Mosella Poland
  • 24.06
    24.06.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Trojkat Cup 2018
  • 24.06
    24.06.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 23.06
    23.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Łowisko Koła "Stawy Czerna"
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: PZW Kalwaria Zebrzydowska
  • 23.06
    23.06.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Dratów
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 23.06
    23.06.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 17.06
    17.06.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zb. Zalew Wolbromski
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: KS MILO MatchPRO Olkusz
  • 17.06
    17.06.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: GRĘBÓW
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 17.06
    17.06.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Występ Bydgoszcz
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 16.06
    16.06.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: GRĘBÓW
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 16.06
    16.06.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Nakło
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 10.06
    10.06.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: rajsko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 10.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Ruszków Koło
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Milo Match Pro Koło
  • 10.06
    10.06.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rogi Kędzierzyn Koźle
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 10.06
    10.06.2018
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Odra ul. Monopolowa we Wrocławiu
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 10.06
    10.06.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zezuj
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 09.06
    09.06.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zezuj
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 03.06
    03.06.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Opole Lubelskie
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Gliny natura
  • 03.06
    03.06.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Rogi
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Team Mosella Poland
  • 03.06
    03.06.2018
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Odra - Kanał Powodziowy we Wrocławiu
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Kapitanat Okręgu Wrocławskiego i Koło 122 ASTRA
  • 03.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: j. Gopło (Kruszwica)
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Sklep wędkarsko-sportowy Ekspert tel 663 973 409
  • 02.06
    02.06.2018
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Bystrzyca - Burkatów
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 02.06
    02.06.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: HALINÓW
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 31.05
    31.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Trojkat Cup 2018
  • 27.05
    27.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Wisłok Olszynki
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Mosella Poland
  • 27.05
    27.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 27.05
    27.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łęczany
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Tubertini Team Cup
  • 25.05
    27.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Stawy w Leśnicy
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 20.05
    20.05.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: JEZIORO OTMUCHOWSKIE
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 20.05
    20.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kruki Oświęcim
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Team Mosella Poland
  • 20.05
    20.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: rzeka Odra ul. Zawalna (łowisko rezerwowe: 1 Barkowisko - Wrocław Osobowice)
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 20.05
    20.05.2018
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: jez. Wytyczno
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: WKS Chełm
  • 20.05
    20.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Czechy Balaton
    Województwo: inne
    Organizator: Trojkat Cup 2018
  • 17.05
    20.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: "Wzory" Nasutów
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Karp24.pl oraz sklep wędkarski "Haczyk"
  • 13.05
    13.05.2018
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Odra Lubiąż
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: PZW Koło Świerzawa
  • 13.05
    13.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: MIŁOCIN
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 13.05
    13.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Czerwieńsk - Czerwieńsk
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Niwa
  • 13.05
    13.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Słok
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Robinson Cup
  • 12.05
    12.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: MIŁOCIN
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 12.05
    12.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Słok
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 12.05
    13.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Vasili Mamikonyan
  • 06.05
    06.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Azotowy
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Gliny natura
  • 06.05
    06.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zduńska Wola - Kępina
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: MAVER CUP 2018
  • 06.05
    06.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Zemborzycki Lublin
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 06.05
    06.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 05.05
    05.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 03.05
    03.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Paprocany Tychy
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Bożena Termina
  • 03.05
    03.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kaleń
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: PISCARI
  • 03.05
    03.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Azotowy
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 03.05
    03.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeszów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 01.05
    01.05.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Podgórki Tynieckie
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 01.05
    01.05.2018
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: jezioro Wilczyńskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski tel. 661810352
  • 29.04
    29.04.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Zalew Sulejowski
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Mateusz Przebięda
  • 29.04
    29.04.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: ZBIORNIK SULEJÓW
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Gliny Natura
  • 29.04
    29.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Oświęcim Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: MAVER CUP 2018 Splawik
  • 29.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Azoty
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Team Mosella Poland
  • 22.04
    22.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 22.04
    22.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew w Stradomi (łowisko rezerwowe: Odra ul. Toruńska we Wrocławiu)
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Kapitanat Okręgu Wrocławskiego i Koło 122 ASTRA
  • 22.04
    22.04.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Czechy Balaton
    Województwo: inne
    Organizator: Trojkat Cup 2018
  • 21.04
    22.04.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Zalew Kamienna Góra
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: PZW Jelenua Góra
  • 21.04
    21.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Stawy we Wrocławiu Leśnicy
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 21.04
    21.04.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: HALINÓW
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: MAVER CARP 2018
  • 21.04
    21.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 15.04
    15.04.2018
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Kanał Żerański w miejscowości Aleksandrów (od mostu w stronę Zalewu Zegrzyńskiego)
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Koło PZW nr 21 Wołomin
  • 15.04
    15.04.2018
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Kanał Żerański w miejscowości Aleksandrów (od mostu w stronę Zalewu Zegrzyńskiego)
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Koło PZW nr 21 Wołomin
  • 15.04
    15.04.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 15.04
    22.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał Warta-Gopło (Koszewo)
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Roman Kantanista
  • 15.04
    15.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Goczałkowicki
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Team Mosella Poland
  • 15.04
    15.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Szprotawka - Cieciszów
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Niwa
  • 15.04
    15.04.2018
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Supraśl
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: Klub BARWENA
  • 15.04
    15.04.2018
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: 1 Zimowisko Barek - Wrocław Osobowice
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 15.04
    15.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: rzeka Odra - 1 Barkowisko (Wrocław - Osobowice)
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA we Wrocławiu
  • 15.04
    15.04.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Trojkat Cup 2018
  • 15.04
    15.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Tubertini Team Cup
  • 14.04
    14.04.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: MATCHPRO MILO
  • 08.04
    08.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Azotowy
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Gliny natura
  • 08.04
    08.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MAVER CUP 2018 Splawik
  • 07.04
    07.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Robinson Cup
  • 07.04
    07.04.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Batorówka gmin.Jeżów
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Pasja i Sport
  • 07.04
    07.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Azotowy
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 07.04
    07.04.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Żerański
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Tubertini Team Cup
  • 05.04
    08.04.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Łowisko Wzory Kolo Lublina
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: www.carplive.pl
  • 25.03
    25.03.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Odra Kanał powodziowy przy ulicy Folwarcznej
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Mateusz Przebięda
  • 25.03
    25.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Gliny natura
  • 25.03
    25.03.2018
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: odra-wrocław
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 25.03
    25.03.2018
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: 1 Zimowisko Barek - rzeka Odra - Wrocław-Osobowice
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA
  • 25.03
    25.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Goczałkowicki
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sklep Wędkarski "u Arsena"
  • 25.03
    25.03.2018
    Rodzaj zawodów: morskie
    Łowisko: Bałtyk - Darłówek
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Koło PZW 122 Astra we Wrocławiu
  • 25.03
    25.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zb. Zalew Wolbromski
    Województwo: Śląskie
    Organizator: KS MILO MatchPRO Olkusz
  • 25.03
    25.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 24.03
    24.03.2018
    Rodzaj zawodów: morskie
    Łowisko: Bałtyk - Darłówek
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Koło PZW 122 ASTRA
  • 24.03
    24.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Wojnowicki
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Otwarta Liga Spławikowa
  • 24.03
    24.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sensas Challenge 2018
  • 18.03
    18.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Gienek Gliny
  • 17.03
    18.03.2018
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Kazachstan - Temirtau / Lake Samarkandskoye
    Województwo: inne
    Organizator: Kazachstan
  • 17.03
    17.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Żerański
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Tubertini Team Cup
  • 11.03
    11.03.2018
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Jezioro Wilczyńskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski 661810352
  • 11.03
    11.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Goczałkowicki
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Tubertini Team Cup
  • 04.03
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Jezioro Wilczyńskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski 661810352
  • 04.03
    04.03.2018
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Goczałkowicki
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sklep RZEKA Jakub Derlaga
  • 18.02
    18.02.2018
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Redykajny
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: lowisko.net
  • 08.02
    11.02.2018
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Zbiornik Czorsztyn
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: PZW
  • 18.01
    21.01.2018
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Jeziora: Radykajny, Trackie, Długie
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: PZW
  • 17.12
    17.12.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Goczałkowicki
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Łukasz Cuber, Robert Bluszcz
  • 03.12
    03.12.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOZNO
  • 25.11
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Gosławskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 19.11
    19.11.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: J. Mrówieckie(kownackie)
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: MARCIN ŚMIŁOWSKI TEL 661810352
  • 12.11
    12.11.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: HERMANOWICE
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 12.11
    12.11.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Vasili Mamikonyan
  • 11.11
    11.11.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: -
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Pomorski Przewodnik Wędkarski
  • 11.11
    11.11.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 05.11
    05.11.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: KANAŁ PAWŁOWICKI (GOCZAŁKOWICKI)
    Województwo: Śląskie
    Organizator: CUBER ŁUKASZ
  • 05.11
    05.11.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Jezioro Nienawiszcz
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOŹNO
  • 29.10
    29.10.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 22.10
    22.10.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Wolbromski
    Województwo: Śląskie
    Organizator: KS MILO MatchPRO Olkusz
  • 21.10
    21.10.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: jezioro Mrówieckie (Kownackie)
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski tel. 661810352
  • 15.10
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: RZEKA NAREW - RUSZCZANY
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PKS BARWENA
  • 15.10
    15.10.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOŹNO
  • 15.10
    15.10.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOŹNO
  • 15.10
    15.10.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: TAMA Czerwionka-Leszczyny
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Bluszcz Robert
  • 15.10
    15.10.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 15.10
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Zbiornik El. Konin
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 14.10
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Kanał ssacy El. Konin
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 13.10
    15.10.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Stawy Moszczenica
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ZO PZW Bielsko Biała
  • 08.10
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Warta, Sławsk
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW KONIN +48 63 242 28 53. +48 63 243 29 79
  • 07.10
    08.10.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MATCHPRO
  • 07.10
    08.10.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 05.10
    08.10.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: -
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: ZO PZW Piotrków Tryb.
  • 01.10
    01.10.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Sklep Wędkarski "U Kasi"
  • 01.10
    01.10.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 01.10
    01.10.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 01.10
    01.10.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Sieroniowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Klub Trójkąt K-Koźle
  • 30.09
    30.09.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 29.09
    01.10.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Zb. Dziećkowice
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ZO PZW Katowice
  • 29.09
    01.10.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: ZO PZW Tarnobrzeg
  • 24.09
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: RZEKA BUG - OLENDRY
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PKS BARWENA
  • 24.09
    24.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Miejski Łęczyca
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Gienek-gliny.pl
  • 24.09
    24.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Tubertini
  • 23.09
    24.09.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Matrix feeder Cup
  • 23.09
    23.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 23.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Ciepły Portki
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 22.09
    24.09.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Rzeka San
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: ZO PZW Krosno
  • 22.09
    24.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Kędzierzyn Koźle Rogi
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r. FINAŁ
  • 17.09
    17.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 17.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Skulsk
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW KONIN +48 63 242 28 53. +48 63 243 29 79
  • 17.09
    17.09.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Klub Trójkąt K-Koźle
  • 16.09
    17.09.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 15.09
    17.09.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: J. Barlinek
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: ZO PZW Gorzów
  • 15.09
    17.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Wisła
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: ZO PZW Gdańsk
  • 10.09
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: RZEKA NAREW - Tykocin
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PKS BARWENA
  • 10.09
    10.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kazimierza Wielka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 10.09
    10.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOŹNO
  • 10.09
    10.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Vasili Mamikonyan
  • 10.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Portki
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW KONIN +48 63 242 28 53. +48 63 243 29 79
  • 10.09
    10.09.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Klub Trójkąt K-Koźle
  • 09.09
    09.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: KANAŁ GLIWICKI ... rez. ODRA ROGI
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Katowice 1 Liga
  • 09.09
    10.09.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MATCHPRO
  • 09.09
    10.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Ronquieres
    Województwo: inne
    Organizator: Belgia
  • 03.09
    03.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Warta
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW MIASTO OBORNIKI
  • 03.09
    03.09.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 03.09
    03.09.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Rzeka Wisła - Chmielewo/Wyszogród/Drwały
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Koło PZW nr 54 SUM Wyszogród
  • 02.09
    03.09.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Maver
  • 02.09
    02.09.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał Gliwicki Niezdrowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 02.09
    02.09.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas
  • 27.08
    27.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Sklep Wędkarski "U Kasi"
  • 26.08
    26.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOŹNO
  • 26.08
    27.08.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: MATCHPRO
  • 26.08
    26.08.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 26.08
    27.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szolnok
    Województwo: inne
    Organizator: Węgry
  • 26.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Stare Miasto
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 26.08
    26.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Park Świerklaniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Damian Morawiec
  • 25.08
    27.08.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Rzeka San
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: ZO PZW Krosno
  • 25.08
    27.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Dwory
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ZO PZW Katowice
  • 20.08
    20.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Dwory OSWIECIM
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Katowice 1 Liga
  • 19.08
    19.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Dwory Oświęcim
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 19.08
    19.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Poznań rz. Warta
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 19.08
    20.08.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas Crazy Baits
  • 17.08
    20.08.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: J. Dadaj
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: ZO PZW Olsztyn
  • 15.08
    15.08.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: do uzgodnienia
    Województwo: inne
    Organizator: Klub Trójkąt K-Koźle
  • 13.08
    13.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Vasili Mamikonyan
  • 12.08
    12.08.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 06.08
    06.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Pietrzyków Pajęczno II
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Gliny Natura
  • 06.08
    06.08.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Ostoja Górecka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Matrix feeder Cup
  • 06.08
    06.08.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Maver
  • 06.08
    06.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Warta
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW Miasto Oborniki
  • 06.08
    06.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 06.08
    06.08.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Zemborzycki
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Koło PZW Lublin Haczyk
  • 05.08
    05.08.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Ostoja Górecka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Matrix feeder Cup
  • 05.08
    05.08.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Maver
  • 30.07
    30.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: ZBIORNIK WODNY Z-6 MARKLOWICE
    Województwo: Śląskie
    Organizator: CUBER ŁUKASZ
  • 30.07
    30.07.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Ostoja Górecka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Maver
  • 30.07
    30.07.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 29.07
    30.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Saint-Quentin
    Województwo: inne
    Organizator: Francja
  • 29.07
    29.07.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Ostoja Górecka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Maver
  • 28.07
    30.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Odra Rogi
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ZO PZW Katowice
  • 23.07
    23.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Kędzierzyn Koźle Rogi
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Katowice 1 Liga
  • 23.07
    23.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOŹNO
  • 23.07
    23.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: K.Koźle Odra
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 23.07
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Kanał Władzimirów
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 22.07
    22.07.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 22.07
    22.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Świerklaniec Park
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Damian Morawiec
  • 22.07
    23.07.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 22.07
    22.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Azoty Kędzierzyn Kożle
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Tubertini
  • 22.07
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Rzeka Warta
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 16.07
    16.07.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Ostoja Górecka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Matrix feeder Cup
  • 16.07
    16.07.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 16.07
    16.07.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 15.07
    15.07.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Ostoja Górecka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Matrix feeder Cup
  • 15.07
    15.07.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 15.07
    16.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW Miasto Rogozno
  • 14.07
    16.07.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Topola - Kozielno
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: ZO PZW Wałbrzych
  • 14.07
    16.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: -
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: ZO PZW Elbląg
  • 09.07
    09.07.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Maver
  • 09.07
    09.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Roscino
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW Rogoźno Miasto
  • 09.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Osada
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 09.07
    09.07.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Klub Trójkąt K-Koźle
  • 08.07
    09.07.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Maver
  • 08.07
    08.07.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Zbiornik Osada
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 08.07
    08.07.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas Crazy Baits
  • 07.07
    09.07.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Bystrzyca
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: ZO PZW Lublin
  • 02.07
    02.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Kędzierzyn Koźle Rogi
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 02.07
    02.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOŹNO
  • 02.07
    02.07.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 02.07
    02.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 02.07
    02.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: HERMANOWICE
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 01.07
    01.07.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 01.07
    02.07.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 30.06
    02.07.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Wodociągów
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ZO PZW Częstochowa
  • 29.06
    01.07.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 25.06
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: RZEKA NAREW - STRĘKOWA GÓRA
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PKS BARWENA
  • 25.06
    25.06.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Rzemień Mielec
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 25.06
    25.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kazimierza Wielka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 25.06
    25.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 25.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Kościelec ( Łąki-doły Kotlińskiego)
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW KONIN +48 63 242 28 53. +48 63 243 29 79
  • 24.06
    25.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Match Pro
  • 24.06
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Jezioro Gosławskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 24.06
    25.06.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas Crazy Baits
  • 24.06
    25.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Kozłowa Góra
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sklep "Wodny Świat"
  • 23.06
    25.06.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Rzeka Raba
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: ZO PZW Kraków
  • 23.06
    25.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kluczbork
    Województwo: Opolskie
    Organizator: ZO PZW Opole
  • 18.06
    18.06.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Karczma Miłocin
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Matrix feeder Cup
  • 18.06
    18.06.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Maver
  • 18.06
    18.06.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 18.06
    18.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Łowisko "Tama" Czerwionka
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Robert Bluszcz
  • 18.06
    18.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: Tubertini
  • 17.06
    17.06.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Karczma Miłocin
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Matrix feeder Cup
  • 17.06
    17.06.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Maver
  • 17.06
    17.06.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas Crazy Baits
  • 16.06
    18.06.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Rzeka Raba
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: ZO PZW Kraków
  • 16.06
    18.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Odry przy ul. Zawalnej
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: ZO PZW Wrocław
  • 15.06
    15.06.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Klub Trójkąt K-Koźle
  • 11.06
    11.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Kędzierzyn Koźle Rogi
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 11.06
    11.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: rz. Odra przy ul.zawalnej
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Gienek-gliny.pl
  • 09.06
    11.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Miejska Górka łowisko
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: KW Policji w Poznaniu i koło PZW NR. 59
  • 09.06
    11.06.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: J. Trzesiecko
    Województwo: Zachodniopomorskie
    Organizator: ZO PZW Koszalin
  • 09.06
    11.06.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: j. Orzysz ( Gosp.)
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: ZO PZW Olsztyn
  • 09.06
    11.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Wodociągów
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ZO PZW Częstochowa
  • 04.06
    04.06.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Klub Trójkąt K-Koźle
  • 04.06
    04.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW Miasto Rogoźno WLKP
  • 04.06
    04.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW Miasto Rogoźno WLKP
  • 03.06
    04.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Ostoja Górecka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: MATCHPRO
  • 03.06
    04.06.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 03.06
    03.06.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 03.06
    04.06.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Zbiornik Nielisz
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: PZW „ROZTOCZE” oraz Firma ZEBCO – EUROPE
  • 02.06
    04.06.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: -
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: ZO PZW Nowy Sącz
  • 01.06
    03.06.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 31.05
    04.06.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Jerzyn/Pobiedziska
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PRO-FISHING GROUP, Stowarzyszenie KArpiowe Słoń Gniezno Damian Prus tel. 721 087 433
  • 28.05
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: RZEKA NAREW - GÓRA
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PKS BARWENA
  • 28.05
    28.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Kędzierzyn Koźle Rogi
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Katowice 1 Liga
  • 28.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Osada
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 28.05
    28.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 28.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Gopło
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Mateusz Przybylski 663973409
  • 28.05
    28.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Poznań Team Edition
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 28.05
    28.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Poznań Team Edition
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 27.05
    28.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Miłocin
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: MATCHPRO
  • 27.05
    27.05.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 27.05
    27.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Kędzierzyn Koźle Rogi
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 27.05
    27.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Poznań Team Edition
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 27.05
    28.05.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas Crazy Baits
  • 26.05
    28.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Pyrzyce
    Województwo: Zachodniopomorskie
    Organizator: ZO PZW Szczecin
  • 26.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko:
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 21.05
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Zalew Siemianówka
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PKS BARWENA
  • 21.05
    21.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Opole Lubelskie
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 21.05
    21.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Czarne
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW MIASTO ROGOŹNO
  • 21.05
    21.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 21.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Władzimirów
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW KONIN +48 63 242 28 53. +48 63 243 29 79
  • 21.05
    21.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 20.05
    21.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Cavanella Po
    Województwo: inne
    Organizator: Włochy
  • 20.05
    20.05.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Przystań Hotelu Moran
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Stowarzyszenie Wędkarski Powidz
  • 19.05
    21.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Słok
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: ZO PZW Piotrków
  • 14.05
    14.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOŹNO
  • 14.05
    14.05.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 14.05
    14.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 14.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łężyn
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW KONIN +48 63 242 28 53. +48 63 243 29 79
  • 14.05
    14.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Słok Bełchatów
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Gienek-gliny.pl
  • 13.05
    14.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Ostoja Górecka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: MATCHPRO
  • 13.05
    13.05.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 13.05
    13.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 13.05
    13.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Opole Lubelskie
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Koło PZW Lublin Haczyk
  • 13.05
    13.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Słok Bełchatów
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 12.05
    14.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Odra Rogi
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ZO PZW Katowice
  • 12.05
    14.05.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Biały Dunajec i Dunajec
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: ZO PZW Nowy Sącz
  • 12.05
    14.05.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Rzeka Wisła
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: ZO PZW Kraków
  • 12.05
    14.05.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Nogat
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: ZO PZW Elbląg
  • 07.05
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Rzeka Biebrza - Jagłowo
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PKS BARWENA
  • 07.05
    07.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Matrix feeder Cup
  • 07.05
    07.05.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zezuj
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: Maver
  • 07.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: jezioro Suszewskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 50 Wilczyn
  • 07.05
    07.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Podgórki Tynieckie
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 07.05
    07.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Słok Bełchatów
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 07.05
    07.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 07.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Władzimirów
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW KONIN +48 63 242 28 53. +48 63 243 29 79
  • 06.05
    06.05.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Przystanek Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Matrix feeder Cup
  • 06.05
    06.05.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zezuj
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: Maver
  • 06.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Władzimirów
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 06.05
    06.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał Elbląski
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 06.05
    06.05.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas Crazy Baits
  • 06.05
    06.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jastrzębie-Zdrój
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 05.05
    07.05.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Ropa Staw Kobylanka
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: ZO PZW Nowy Sącz
  • 03.05
    03.05.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Klub Trójkąt K-Koźle
  • 03.05
    03.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 03.05
    03.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Wisłok
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 03.05
    03.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Tychy Paprocany
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Włodek, Marcin
  • 03.05
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Zbiornik El. Konin
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 01.05
    03.05.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Dzierżno Duże
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Marcinkiewicz Robert
  • 01.05
    01.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Azoty
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 01.05
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Rzeka Warta
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 30.04
    03.05.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Koszewo
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 15 Skulsk
  • 30.04
    30.04.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: "BESKID" POGÓRZE K. SKOCZOWA
    Województwo: Śląskie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 30.04
    30.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Słok Bełchatów
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 29.04
    30.04.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: do uzgodnienia
    Województwo: inne
    Organizator: MATCHPRO
  • 29.04
    30.04.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 29.04
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Kanał Łężyn
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 29.04
    29.04.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: "BESKID" POGÓRZE K. SKOCZOWA
    Województwo: Śląskie
    Organizator: POLANDFISHING.PL
  • 29.04
    29.04.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas
  • 28.04
    30.04.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: San
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: ZO PZW Krosno
  • 23.04
    23.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOZNO
  • 23.04
    23.04.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: STARY SAN HURKO
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: SPORT-FISHING
  • 23.04
    23.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Tubertini
  • 23.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Stare Miasto
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW KONIN +48 63 242 28 53. +48 63 243 29 79
  • 22.04
    23.04.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 21.04
    23.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Wyspa Pucka
    Województwo: Zachodniopomorskie
    Organizator: ZO PZW Szczecin
  • 21.04
    23.04.2017
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Rzeka Wisła
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ZO PZW Katowice
  • 16.04
    16.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Azoty
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 13.04
    16.04.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: San
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Łączki
  • 09.04
    09.04.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Klub Trójkąt K-Koźle
  • 09.04
    09.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Drzewica k. Opoczna
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Gliny Natura
  • 09.04
    09.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Nienawiszcz kolo Rogoźna wlkp
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW MIASTO ROGOŹNO
  • 09.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łężyn
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW KONIN +48 63 242 28 53. +48 63 243 29 79
  • 08.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał ssacy El. Konin
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 41 przy El. Pątnów Stankowski Ryszard tel. 601054814 Marek Nowacki tel.509218887
  • 08.04
    08.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Biały Kościół (Górny Zbiornik)
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Koło PZW nr 39 "Okoń" w Strzelinie
  • 07.04
    09.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał ul. Spacerowa
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: ZO PZW Bydgoszcz
  • 07.04
    09.04.2017
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: ŁOWISKO RYBOWO
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: CARP Team Wągrowiec
  • 02.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał Łężyński
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Tomasz Baranowski
  • 02.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Koszewo
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło nr 15 Skulsk
  • 02.04
    02.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOZNO
  • 02.04
    02.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 01.04
    01.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bydgoszcz - kanał Bydgoski
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Robinson Cup 2017r.
  • 01.04
    01.04.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sensas Challenge
  • 31.03
    02.04.2017
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Kanał Port. Darłowo
    Województwo: Zachodniopomorskie
    Organizator: ZO PZW Koszalin
  • 26.03
    26.03.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Rogozinskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW KOŁO MIEJSKIE ROGOZNO
  • 26.03
    26.03.2017
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Nysa Kłodzka, Scinawka, Włodzica
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Klub Sportowy POTOK Ziębice
  • 26.03
    26.03.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Gienek-gliny.pl
  • 19.03
    19.03.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Arek Pawlak
  • 19.03
    19.03.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: zalew Wolbrom
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: MatchPro Olkusz
  • 18.03
    19.03.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łężyński
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Puchar Konina
  • 12.03
    12.03.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Goczałkowicki
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 11.03
    11.03.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bulwar
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: Sars
  • 26.02
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: jezioro wójcińskie
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski 661810352
  • 26.02
    26.02.2017
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Cieszanowice
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Bartosz Brancewicz
  • 12.02
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: jezioro mrówieckie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski 661810352
  • 09.02
    12.02.2017
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Jezioro Czorsztyn
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: ZO PZW Nowy Sącz
  • 05.02
    05.02.2017
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Park Świerklaniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Janusz Kamela
  • 26.01
    29.01.2017
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Rożnów
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: ZO PZW Nowy Sącz
  • 12.01
    15.01.2017
    Rodzaj zawodów: podlodowe
    Łowisko: Kwiecewo, Limajno, Radykajny
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: ZO PZW Olsztyn
  • 08.01
    08.01.2017
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Kanał Żerański Aleksandrów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: ,,PRZYPADKOWY TEAM''
  • 07.01
    07.01.2017
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bulwar Elbląg
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: ODWOŁANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 05.01
    08.01.2017
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Rzeka Ina
    Województwo: Zachodniopomorskie
    Organizator: Daniel Grombik
  • 04.12
    04.12.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Pawłowicki
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 03.12
    04.12.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Elbląg (Bulwar)
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: Sars 533-867-020
  • 27.11
    27.11.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: nad kanałem morskim w Darłówku
    Województwo: Zachodniopomorskie
    Organizator: Okręg PZW w Koszalinie
  • 27.11
    27.11.2016
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: nad kanałem morskim w Darłówku
    Województwo: Zachodniopomorskie
    Organizator: Okręg PZW w Koszalinie
  • 27.11
    27.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Zbiornik Rybnik
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Katowice
  • 27.11
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Jezioro Wójcińskie
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski
  • 20.11
    20.11.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Ulgi/zbiornik Stare Miasto
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Tilapia Konin
  • 20.11
    20.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Niewiadoma k. Sokołowa Podlaskiego
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: PZW nr 28 Warszawa-Ursynów
  • 13.11
    13.11.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Arkadiusz Pawlak
  • 11.11
    11.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Centrum Gdańska - Motława
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Pomorski Przewodnik Wędkarski
  • 11.11
    11.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Jezioro Krzyckie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Czakuszka Leszno
  • 11.11
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: K-KKWS TRÓJKĄT
  • 11.11
    11.11.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bieruń
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sławomir
  • 11.11
    11.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Odra
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Koło Zdzieszowice
  • 06.11
    6.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Międzyrzeckie Jeziorka
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie „Żwirek”
  • 06.11
    06.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Barycz
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 06.11
    06.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Ciechanów
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Czakuszka Leszno
  • 06.11
    06.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Bożygniew
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Okręg Wrocław
  • 06.11
    06.11.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łężyn
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Tilapia Konin
  • 05.11
    06.11.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Narew- Wizna
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: Podlaski Klub Spinningowy Barwena
  • 05.11
    05.11.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Świerklaniec Jezioro Kozłowa Góra wał
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Marcin Kubalak
  • 23.10
    23.10.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Kruki
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Bielsko Biała
  • 23.10
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: K-KKWS TRÓJKĄT
  • 22.10
    22.10.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Jez. Zegrzyńskie Pog-Ser-Zeg (Ł)
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Okręg Mazowiecki
  • 22.10
    23.10.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Mrówki, Suszewo
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski
  • 21.10
    23.10.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Łupawa
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Okręg Mazowiecki
  • 21.10
    23.10.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Czarna Przemsza, Dziećkowice
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 16.10
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: stawy w Leśnicy - Wrocław ul. Średzka
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: koło 31 Leśnica
  • 13.10
    16.10.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Zalew Zegrzyński Pog-Ser-Zeg (Ł)
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Okręg Mazowiecki
  • 09.10
    09.10.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Odra
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 09.10
    09.10.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Wygoda
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Roman Kantanista 601 285 621
  • 09.10
    09.10.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Warta (Sławsk)/zbiornik wstępnego schładzania
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW Konin tel.632422853
  • 09.10
    09.10.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Brzeg Dolny
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Okręg Wrocław
  • 08.10
    09.10.2016
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 08.10
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Piaski
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 07.10
    09.10.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Łowisko Szachty
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Stowarzyszenie Karpiowe "Słoń" Gniezno
  • 07.10
    08.10.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Sensas
  • 03.10
    10.10.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Łupawa
    Województwo: -
    Organizator: POLSKA
  • 02.10
    04.10.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Karp Power
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Sklep 'Fish' i Karp Power
  • 02.10
    08.10.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Gosławice
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Krzysztof Sikora
  • 02.10
    02.10.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: miejsce do ustalenia
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PSW Perkoz
  • 02.10
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: K-KKWS TRÓJKĄT
  • 30.09
    02.10.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka San
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Okręg Mazowiecki
  • 30.09
    02.10.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kluczbork
    Województwo: Opolskie
    Organizator: PZW GPP
  • 29.09
    02.10.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Strefa Ciszy
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Karp Travel Team
  • 25.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: rzeka Odra - Popowice (betony) Wrocław - Grobla Kozanowska
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: koło 31 Leśnica
  • 25.09
    25.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Warta - Pogorzelica
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 25.09
    25.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Bełcz Wielki
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Spiner Barycz
  • 25.09
    25.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Kanał Ulgi Racibórz rez. Dziećkowice
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 25.09
    25.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Bielsko Biała
  • 25.09
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: TUBERTINI
  • 25.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kluczbork
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Sensas
  • 24.09
    24.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Ślesin
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Starosta Koniński i Koło nr 25 w Slesinie
  • 24.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Warta Poznań
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 24.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Klub Wędkarski TRAPER
  • 23.09
    25.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Babiczok II
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Silesia Carp
  • 23.09
    25.09.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka San
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: PZW KROSNO
  • 23.09
    25.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kluczbork
    Województwo: Opolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 21.09
    25.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Miłoszewskie
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Karp Max
  • 21.09
    25.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Lgiń Duży
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego
  • 18.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Wrocław Karłowice
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: PLWS
  • 18.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Dzięczyna
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PSW Perkoz
  • 18.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Ratowice
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Okręg Wrocław
  • 18.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Wygoda
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Tilapia Konin
  • 18.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Gosławice
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW Konin
  • 17.09
    17.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: jezioro Gopło
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Wojtek 601 679 779
  • 17.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: ,,Przystanek Stawy" Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Baranowski Tomasz
  • 17.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Ropa - Gorlice
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 17.09
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Łowisko u Roberta Kleczew
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: NZZPRC RUCH KWB KONIN
  • 17.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas
  • 17.09
    17.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Gut-Mix
  • 16.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Wandzińskie
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Człuchowski Klub Karpiowy, pzw Człuchów
  • 16.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Staw Lipie
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Marek Wisz
  • 14.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Pogoria IV
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Rafał Siłuszek
  • 11.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Borki - kanał Augustowski
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PLWS
  • 11.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Szymoński
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: PLWS
  • 11.09
    18.09.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: -
    Województwo: -
    Organizator: USA - Colorado
  • 11.09
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: jezioro Suszewskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło PZW nr 50 Wilczyn
  • 11.09
    11.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Portki
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW Konin tel.632422853
  • 11.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Salon Wędkarski VOCTORIA
  • 11.09
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Ademac Pruszków k/Opola
    Województwo: Opolskie
    Organizator: K-KKWS TRÓJKĄT
  • 11.09
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Świerklaniec (z Łodzi)
    Województwo: Śląskie
    Organizator: "Centrum Wędkarskie ""Wodny Świat"""
  • 11.09
    11.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: 702 Łabędź w Sośnicy
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Mariusz
  • 10.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Dwory
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PLWS
  • 10.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Żerański
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: PZW
  • 10.09
    10.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Pilica, Warka
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Ikar
  • 10.09
    11.09.2016
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 10.09
    10.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Jez. Zegrzyńskie Zegrze ( Ł)
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Okręg Mazowiecki
  • 09.09
    11.09.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rybnik
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW
  • 07.09
    11.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Babiczok II
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego ' Babiczok'
  • 07.09
    11.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Miłoszweskie
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: D.A.M MAD Polska
  • 04.09
    04.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Szałe ( z łodzi )
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 04.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Żerański Młyny
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: PLWS
  • 04.09
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Match-Pro
  • 04.09
    04.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Zdziczów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Viking
  • 04.09
    04.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Bogomice
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: "Klub Spinningowy ""Miedziana Ryba"" Głogów"
  • 04.09
    04.09.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Odra - Kędzierzyn Koźle
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 03.09
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zduńska Wola
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: PLWS
  • 03.09
    04.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: staw w Pilczycach - Wrocław ul. Mączna - Papernicza
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: koło 31 Leśnica
  • 03.09
    04.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: ,,PRZYSTANEK STAWY" GRĘBÓW
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 03.09
    04.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów lub Grodzisko
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 03.09
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Match-Pro
  • 01.09
    04.09.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nowaki
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Karp Klub Bytom i Zabrzański Team Karpiowy
  • 28.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Wisła
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Koło nr1 w Sandomierzu
  • 28.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Ścinawa
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Okręg Wrocław
  • 28.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Porąbka Kładka
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Bielsko Biała
  • 28.08
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: TUBERTINI
  • 28.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rogoźno
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 27.08
    27.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: jezioro Gopło
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Wojtek 601 679 779
  • 27.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Dziećkowice, Przczyce
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 27.08
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: TUBERTINI
  • 27.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kędzierzyn Koźle
    Województwo: Opolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 26.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Raba
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: PZW KRAKÓW
  • 26.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Hermanowice
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: WKS Fish-Med
  • 26.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Wisłok Rzeszów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: PZW
  • 26.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Katowice kanał Dwory
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW GPP
  • 25.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Stawy Borusa i Dębowy
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Andrzej Pietras
  • 25.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Lin
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Pzw Zabrze
  • 24.08
    28.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nekielka
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Expert-Karp
  • 21.08
    21.08.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Ścinawa
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Klub Spinningowy River Wołów
  • 21.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: stawy gminne Długowola
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: "Klub Wędkarski ""Płoć"""
  • 21.08
    21.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Wolbromski
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: WKS MILO MatchPRO Olkusz
  • 21.08
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Wodna Dolina Pruchna
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 21.08
    21.08.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Wisła, Kol. Nadwiślańska
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Starostwo Powiatowe
  • 21.08
    21.08.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Pilica, Michałów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Syrenka Białobrzegi
  • 21.08
    21.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: jezioro Suszewskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło PZW nr 50 Wilczyn
  • 20.08
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Wodna Dolina Pruchna
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 20.08
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 19.08
    21.08.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka San, Myczkowce
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: PZW KROSNO
  • 19.08
    21.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Warta Poznań
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PZW
  • 15.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: -
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 15.08
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: K-KKWS TRÓJKĄT
  • 15.08
    15.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Gliwicki Niezdrowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Gliny Natura i Rob Tar
  • 14.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Dubicze Cerkiewne
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PLWS
  • 14.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kazimierza Wielka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: PLWS
  • 14.08
    14.08.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Szałe ( z łodzi )
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 14.08
    20.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Dzierżno Duże - Rzeczyce
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Nash
  • 14.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Poznań
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 14.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Poznań
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Sensas
  • 13.08
    14.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Mohelnice i Rohle
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Mivardi
  • 13.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas
  • 12.08
    15.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Babiczok II
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Portal Wędkarski ' Mały Rekin'
  • 12.08
    14.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Wandzińskie
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Człuchowski Klub Karpiowy, pzw Człuchów
  • 11.08
    14.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Staw Lipie
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Marek Wisz
  • 08.08
    14.08.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: -
    Województwo: -
    Organizator: Hiszpania
  • 07.08
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Odra Klucze
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: PLWS
  • 07.08
    07.08.2016
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Zbiornik Poraj
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Koło PZW Okoń
  • 07.08
    07.08.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka San Stalowa Wola
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Koło nr1 w Sandomierzu
  • 07.08
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 07.08
    07.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Zemborzycki
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Koło PZW Lublin Haczyk
  • 06.08
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 05.08
    07.08.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Dwory w Oświęcimiu
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Katowice
  • 04.08
    07.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Szmaragdowy Staw
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego
  • 04.08
    07.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nekielka
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Fundacja 'Pomagaj'
  • 31.07
    06.08.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Carpshop Lakes
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: grauvell, www.carpshop.pl
  • 31.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Dorohusk
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: PLWS
  • 31.07
    31.07.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: BAŻYNA
    Województwo: Śląskie
    Organizator: CUBER ŁUKASZ
  • 31.07
    31.07.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Bełcz Wielki
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Czakuszka Leszno
  • 30.07
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Maver
  • 30.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Gopło
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Kruszwica
  • 29.07
    31.07.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Dwory
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW
  • 28.07
    31.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nowaki
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Mariusz Dulęba i Ryszard Zygadło
  • 24.07
    24.07.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Szałe ( z łodzi )
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 24.07
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Jagiel
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Match-Pro
  • 24.07
    24.07.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: suszewo
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: klub wedkarstwa spławikowego tilapia konin
  • 23.07
    23.07.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Nysa Kłodzka
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Zarząd Koła PZW w Bystrzycy Kłodzkiej i Klub Muchowy " Lipień"
  • 23.07
    24.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: ŁOWISKO ,,JEGIEL" koło W-wy
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 23.07
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 23.07
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Jagiel
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Match-Pro
  • 23.07
    24.07.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Dziećkowice
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Bielsko Biała
  • 22.07
    24.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Łowisko Lisi Ogon
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Stowarzyszenie Karpiowe "Słoń" Gniezno
  • 21.07
    24.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Lin
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Pzw Zabrze
  • 20.07
    24.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nekielka
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Expert-Karp
  • 17.07
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 17.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Oświęcim
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 17.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Starzawa
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 17.07
    17.07.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Bełcz Wielki
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: -
  • 16.07
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 15.07
    17.07.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: PZW
  • 15.07
    17.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Staw Lipie
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Paweł Porada
  • 10.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: "Miejska Górka ""Balaton"""
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PLWS
  • 10.07
    10.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Lubachowskie
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: DLS
  • 10.07
    10.07.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Szałe ( z łodzi )
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 10.07
    10.07.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Oława
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Okręg Wrocław
  • 10.07
    10.07.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Domaniów, z łodzi
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sandacz
  • 10.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 09.07
    10.07.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Dunajec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 09.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 07.07
    10.07.2016
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Jerzyn
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Łowisko "Jerzyn"
  • 07.07
    10.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nekielka
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Carp-World
  • 05.07
    07.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zalew Szymanowice
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Klub Karpiowy Gorzyce
  • 03.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: stawy gminne Długowola
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: "Klub Wędkarski ""Płoć"""
  • 03.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: "Pudliszki ""Porąbka"""
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PLWS
  • 03.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Lubachowskie
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: PLWS
  • 03.07
    3.07.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Międzyrzeckie Jeziorka
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie „Żwirek”
  • 03.07
    03.07.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Ciechanów
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Czakuszka Leszno
  • 03.07
    03.07.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: jezioro Suszewskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło PZW nr 50 Wilczyn
  • 03.07
    03.07.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Oświęcim rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Klub robinson Bielsko-biała
  • 03.07
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: TUBERTINI
  • 03.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: K-KKWS TRÓJKĄT
  • 03.07
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Oświęcim
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 02.07
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: TUBERTINI
  • 01.07
    03.07.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Ropa
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: PZW NOWY SĄCZ - Koło Gorlice
  • 30.06
    02.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 29.06
    03.07.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik Staropolanka
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Klub Wędkarski Zdzieszowice
  • 26.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Wolbromski
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PLWS
  • 26.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Warszawa Rzeka Wisła (B)
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Okręg Mazowiecki
  • 26.06
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: stawy w Leśnicy - Wrocław ul. Średzka
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: koło 31 Leśnica
  • 26.06
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 26.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: stawy przy ul. 1Maja w Myszkowie
    Województwo: Śląskie
    Organizator: zarząd Koła PZW Miasto Myszków
  • 25.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Przystań w Gosławicach
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: AJ Group Sp.zo.o
  • 25.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: WROCŁAW MIŁOCIN ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 30 ZAWODNIKÓW
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 25.06
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Miłocin
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Match-Pro
  • 25.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Soła, łow. spec. Moszczanica
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 25.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Pogalewo, Głoska
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Okreg Wrocław
  • 25.06
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 24.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Babiczok II
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Karpiowa Grupa Uderzeniowa ' Babiczok'
  • 24.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bydgoszcz
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: PZW GPP
  • 23.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Szmaragdowy Staw
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego
  • 23.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Wandzińskie
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Człuchowski Klub Karpiowy, pzw Człuchów
  • 23.06
    25.06.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Bóbr
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: ZO Jelenia Góra
  • 23.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Lin
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Karp Klub Bytom i Zabrzański Team Karpiowy
  • 23.06
    26.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Szachty
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Carp Team Luboń
  • 20.06
    25.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Carpshop Lakes
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: grauvell, www.carpshop.pl
  • 19.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: HUTA Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sklep ANTRA Andrzej Tracz
  • 19.06
    19.06.2016
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: STARZAWA ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 25 ZAWODNIKÓW
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 19.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: K-KKWS TRÓJKĄT
  • 19.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bydgoszcz
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 18.06
    Rodzaj zawodów: morskie
    Łowisko: Plaża wschodnia Łeba
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: SKWM POMUCHEL-LĘBORK
  • 18.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Dratów
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: PLWS
  • 18.06
    18.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: jezioro Gopło
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Wojtek 601 679 779
  • 18.06
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 17.06
    19.06.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Dunajec
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: PZW NOWY SĄCZ
  • 17.06
    19.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: -
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Okręg Mazowiecki
  • 17.06
    19.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kluczbork
    Województwo: Opolskie
    Organizator: PZW GPP
  • 16.06
    19.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Stawy Borusa i Dębowy
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Karpiowy Komorniki
  • 16.06
    19.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Dobro Klasztorne
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Pobiedziski Klub Karpiowy
  • 16.06
    18.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło PZW nr 41 Przy Elektrowni Pątnów (Konin)
  • 16.06
    19.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Konin
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Rakoniewiecki Klub Karpiowy
  • 13.06
    16.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko Karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Dyrektor Okręgowy SW w Opolu
  • 13.06
    13.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rancho pod Bocianem w podwarszawskich Przypkach
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: -
  • 12.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Chobienia
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Potokowiec Świerzawa
  • 12.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: -
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Okreg Wrocław
  • 12.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Sosina nr 011 (przy trasie Szczakowa- Bukowno)
    Województwo: Śląskie
    Organizator: WKS Olkusz
  • 12.06
    18.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik Przykona
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Swiat Karpia
  • 12.06
    18.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik zaporowy Przykona 135ha
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Świat Karpia
  • 12.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 11.06
    15.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko Karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 11.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 10.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Rzeka Ropa/San
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Okręg Mazowiecki
  • 10.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Dziećkowice 2 sekt.
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 10.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW GPP
  • 09.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Stawy Borusa i Dębowy
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Kaliski Klub Karpiowy
  • 09.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Szmaragdowy Staw
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Łowisko Karpiowe Chwałowice, Team Carp Namysłów
  • 08.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik Nieboczowy
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Klub Karpiowy 'Karp 2006'
  • 08.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nekielka
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Sklep-karpiowy.pl
  • 08.06
    12.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Strefa Ciszy
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Starbaits
  • 05.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Powiercie rzeka Rgilewka
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Jakub Kameduła 501 834 857
  • 05.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: "Pawłowice ""Pośrednik"""
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PLWS
  • 05.06
    05.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Narew–Góra Strękowa , łowisko rezerwowe Jezioro Długie Kalejty
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: Podlaski Klub Spinningowy Barwena
  • 05.06
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Miłocin
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 05.06
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 05.06
    05.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Tresna Oczków
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Bielsko Biała
  • 05.06
    05.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Warta-Gopło
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Tilapia Konin
  • 04.06
    04.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: BiebNarew- Łaś Toczyłowo ,łowisko rezerwowe Jezioro Długie Kalejty
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: Podlaski Klub Spinningowy Barwena
  • 04.06
    04.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Kownackie ( Mrówieckie)
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Marcin Śmiłowski
  • 04.06
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Miłocin
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 04.06
    05.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Jez. Zegrzyńskie Pog-Ser-Zeg (Ł)
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Okręg Mazowiecki
  • 04.06
    04.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Oświęcim, Rajsko jez. Długie
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Zarząd Koła PZW Oświęcim-Miasto
  • 04.06
    04.06.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Kozłowa Góra
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Koło Relaks - Piekary Śląskie
  • 04.06
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas
  • 03.06
    05.06.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka Dunajec
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: PZW NOWY SĄCZ
  • 03.06
    05.06.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Gdańsk rz. Wisła
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: PZW GPP
  • 02.06
    05.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko Karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: STS
  • 01.06
    05.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik Kozielno
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Daniel Ciepierski, Robert Gąstała
  • 01.06
    05.06.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Dobro Klasztorne
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Karp Max
  • 29.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Łyna Masuny
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: PLWS
  • 29.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: stawy w Leśnicy - Wrocław ul. Średzka
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: koło 31 Leśnica
  • 29.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Paruszowiec rybnik
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Koło nr 18 jastrzebie
  • 29.05
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 29.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Kuźnica Warężyńska rez. Dziećkowice
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 28.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Majdan Zahorodyński
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: PLWS
  • 28.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Skierniewice
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: PLWS
  • 28.05
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 28.05
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 28.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik wyrównawczy przepompowni Nizina Konińska (Osada)
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury promocja@mdkkonin.pl
  • 27.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zalew Szymanowice
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Klub Karpiowy Gorzyce
  • 26.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Stawy Dębina
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Robert Jagielski
  • 26.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Wandzińskie
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Człuchowski Klub Karpiowy, sklep 'Sumik'
  • 26.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik Zestawie
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Karp Klub Bytom
  • 26.05
    26.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jez. Długie Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Koło PZW Oświęcim Miasto
  • 26.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: K-KKWS TRÓJKĄT
  • 25.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Babiczok II
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego ' Babiczok'
  • 25.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Sumbar Lakes( Chorwacja)
    Województwo: -
    Organizator: Duxon, www.duxonshop.pl
  • 25.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Expert Karp
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Invader
  • 24.05
    29.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Królewskie
    Województwo: Zachodniopomorskie
    Organizator: Myśliborskie Towarzystwo Wędkarskie
  • 22.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew w Mogielnicy
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: "Klub Wędkarski ""Płoć"""
  • 22.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jędrzejów
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: PLWS
  • 22.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Biebrza – Rutkowskie ,łowisko rezerwowe Zbiornik Czarna Białostocka
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: Podlaski Klub Spinningowy Barwena
  • 22.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew w Nowym Mieście
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: PLWS
  • 22.05
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Batorówka
    Województwo: -
    Organizator: Match-Pro
  • 22.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Władzimirów
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW Konin tel.632422853
  • 22.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Kanał Gliwicki - Niezdrowice
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 22.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Bielany
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW Bielsko Biała
  • 22.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Wieprz, Baranów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Kazanów
  • 22.05
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: TUBERTINI
  • 22.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kędzierzyn Koźle
    Województwo: Opolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 21.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: ŁOWISKO ,,BATORÓWKA" koło Brzezin ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 30 ZAWODNIKÓW
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 21.05
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Maver
  • 21.05
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Batorówka
    Województwo: -
    Organizator: Match-Pro
  • 21.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Opole
    Województwo: Opolskie
    Organizator: PZW
  • 21.05
    21.05.2016
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: RANCZO NAD JEZIORKIEM CZARNA k.ŁAŃCUTA
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: KOŁO PZW NR 20 W ŁAŃCUCIE
  • 21.05
    21.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: jezioro Powidz
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Hotel Moran Powidz
  • 20.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kędzierzyn Koźle
    Województwo: Opolskie
    Organizator: PZW GPP
  • 19.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Gajdowe
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Carp-World
  • 19.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Mały Szwałk
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: Wędkarska pzygoda' ' Carp Team Olecko'
  • 18.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nekielka
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Expert-Karp
  • 18.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko Karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Carp Team Sport
  • 18.05
    22.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Łowisko Karpiowe Gosławice
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Łowisko Karpiowe Gosławice
  • 15.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Supraśl /rzeka, zalew/- Supraśl
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: Podlaski Klub Spinningowy Barwena
  • 15.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Wietrzyce
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: "Klub Spinningowy ""Miedziana Ryba"" Głogów"
  • 15.05
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Sielska Woda
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 15.05
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 15.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Gliny Natura
  • 15.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Ostrawica - Frydek Mistek
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 15.05
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 15.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kędzierzyn Koźle
    Województwo: Opolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 15.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Staw "Grota"
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Wodny Świat
  • 14.05
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Sielska Woda
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 14.05
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 14.05
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 13.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Skierniewice
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: PZW GPP
  • 12.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik Koblov( Czechy)
    Województwo: -
    Organizator: No Limit Team
  • 12.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Szachty
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Karp Max& Fox
  • 12.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nowaki
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Mariusz Dulęba i Ryszard Zygadło
  • 12.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Stary Staw
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Pleszewski Klub Karpiowy
  • 12.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zalew Koprzywnica
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Koło Nr.36 w Tarnobrzegu, Klub Karpiowy Cyprinus
  • 11.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik Dębowa
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Stowarzyszenie 'Gang Karpiarzy'
  • 11.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik Staropolanka
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Klub Wędkarski Zdzieszowice
  • 11.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Łowisko 3K w Przylasku Rusieckim
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Krakowski Klub Karpiowy
  • 11.05
    15.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zbiornik Suków
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Starbaits
  • 08.05
    8.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Międzyrzeckie Jeziorka
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie „Żwirek”
  • 08.05
    08.05.2016
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: ,,PRZYSTANEK STAWY" GRĘBÓW
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 08.05
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zezuj
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: Maver
  • 08.05
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Match-Pro
  • 08.05
    08.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: jezioro Suszewskie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Koło PZW nr 50 Wilczyn
  • 08.05
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Rzeka Bug
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Okręg Biała Podlaska
  • 08.05
    08.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Stare Miasto
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW Konin tel.632422853
  • 07.05
    07.05.2016
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: ,,PRZYSTANEK STAWY" GRĘBÓW
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 07.05
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Stawy Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Match-Pro
  • 07.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas
  • 06.05
    08.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Babiczok I
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego ' Babiczok'
  • 06.05
    06.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Warta - Pogorzelica
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 06.05
    08.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zbiornik Słok
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: PZW GPP
  • 05.05
    08.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nowaki
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego
  • 05.05
    08.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zalew w Koprzywnicy
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sandomierski Klub Karpiowy ' Cyprinus
  • 04.05
    08.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko Karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Genesis Carp
  • 03.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bondary rz. Narew
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: PLWS
  • 03.05
    03.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Jezioro Paprocany w Tychach
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sklep wędkarski "Wędkarski Świat"
  • 03.05
    03.05.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: jezioro Skulsk
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Roman Kantanista
  • 03.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rudziniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: K-KKWS TRÓJKĄT
  • 03.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeszów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 02.05
    06.05.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Łowisko Sazan
    Województwo: Śląskie
    Organizator: KarpKlub.pl
  • 02.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bełchatów
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 01.05
    1.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Rzeka Nysa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: "WKS ""SPINER"" Czestochowa"
  • 01.05
    01.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Topornia
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Przysucha
  • 01.05
    01.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Białobrzegi, Pilica, jeziora
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Syrenka Białobrzegi
  • 01.05
    01.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Ciechanów
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Czakuszka Leszno
  • 01.05
    01.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Babiczok I
    Województwo: Śląskie
    Organizator: "Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego ""Babiczok"""
  • 01.05
    01.05.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Babiczok II
    Województwo: Śląskie
    Organizator: "Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego ""Babiczok"""
  • 01.05
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bełchatów
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Sensas
  • 30.04
    30.04.2016
    Rodzaj zawodów: morskie
    Łowisko: DUŻA PLAŻA - HEL
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: SKW BELONA HEL
  • 30.04
    02.05.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka San, Myczkowce
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: PZW KROSNO
  • 30.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Klub Wędkarski TRAPER
  • 30.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kraków
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 30.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bełchatów
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Sensas
  • 29.04
    01.05.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: rzeka San, Myczkowce
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: PZW KROSNO
  • 24.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kazimierza Wielka
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: PLWS
  • 24.04
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grodzisko
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Maver
  • 24.04
    24.04.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Ulgi/zbiornik Stare Miasto
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW Konin tel.632422853
  • 24.04
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: TUBERTINI
  • 23.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Łęczyca
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: PLWS
  • 23.04
    23.04.2016
    Rodzaj zawodów: morskie
    Łowisko: Lubiatowo - plaża
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: SKWM POMUCHEL-LĘBORK
  • 23.04
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Sensas
  • 23.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: ŁOWISKO ,,BATORÓWKA" koło Brzezin
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 23.04
    23.04.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Park Swierklaniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Piotr Wojtok
  • 22.04
    24.04.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: PZW GPP
  • 21.04
    24.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Rostarzewo
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Lustrzeń Carp Team i Sklep Robert Jagielski
  • 21.04
    24.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: "Karpik" - Graboszyce
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Carp Hunters
  • 20.04
    24.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Nekielka
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Expert-Karp
  • 20.04
    24.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko Karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Duxon& Friends
  • 20.04
    24.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Carpshop Lakes
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Grauvell, www.carpshop.pl
  • 20.04
    24.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Gosławice
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Karp Max& Mikado
  • 17.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PLWS
  • 17.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Prosna
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 17.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Starorzecze Warty w Powierciu
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Jakub Kameduła 501 834 857
  • 17.04
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 17.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Wykrot
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: PLWS
  • 17.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Sport-fishing.pl
  • 17.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łężyn
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: OPZW Konin tel.632422853
  • 17.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Czarna Przemsza
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 17.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Marek Owczarz
  • 17.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Sensas
  • 17.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Elbląg
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: Sensas
  • 16.04
    Rodzaj zawodów: gruntowe
    Łowisko: Dziergowice
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Matrix & Baitbox
  • 16.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Elbląg
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 16.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Sensas
  • 15.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Ademac
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Łowisko ' Ademac'
  • 15.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Rzeka Wisła, Staw Moszczanica
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 15.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Bydgoszcz
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: PZW GPP
  • 14.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Stawy Borusa i Dębowy
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Andrzej Pietras
  • 14.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Łowisko Gosławice
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Stowarzyszenie Karpiowe "Słoń" Gniezno
  • 14.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Mąkolno
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Bogdan 609 383 921
  • 13.04
    17.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko Karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Vimarco, Mariusz Dytko
  • 10.04
    10.04.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Osetno
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: Spiner Barycz
  • 10.04
    10.04.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Supraśl wraz z dopływami
    Województwo: Podlaskie
    Organizator: Podlaski Klub Spinningowy Barwena
  • 10.04
    10.04.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Wisła
    Województwo: Śląskie
    Organizator: PZW KATOWICE
  • 10.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Trzaskowo
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Sensas
  • 09.04
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Halinów
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Maver
  • 09.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Trzaskowo
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 09.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: MVDE Robinson
  • 09.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Hermanowice
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Sensas
  • 06.04
    10.04.2016
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Zajarki Lakes( Chorwacja)
    Województwo: -
    Organizator: Duxon& Friends
  • 03.04
    3.04.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: Rzeka Warta
    Województwo: Śląskie
    Organizator: "WKS ""SPINER"" Czestochowa"
  • 03.04
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Kanał Łężyński
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Milo
  • 03.04
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Grębów
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: TUBERTINI
  • 03.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kędzierzynie-Koźlu na Kanale Azotowym
    Województwo: Opolskie
    Organizator: VDE Robinson
  • 02.04
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Paprocany
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Tychy Paprocany
  • 02.04
    02.04.2016
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łężyński
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Tomasz Baranowski 501 6770375
  • 26.03
    01.01.1970
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Żabie Doły Bytom
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Janusz Kowalczyk
  • 20.03
    20.03.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: zalew w Rydzynie
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: PSW Perkoz
  • 20.03
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sensas
  • 19.03
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sensas
  • 13.03
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: "Górski odcinek Warty ""NO-KILL"" poniżej zbiornika Poraj"
    Województwo: Śląskie
    Organizator: "WKS ""SPINER"" Czestochowa"
  • 13.03
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Elbląg BULWAR
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: PLWS
  • 13.03
    13.03.2016
    Rodzaj zawodów: spinningowe
    Łowisko: rzeka Prosna
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Klub Spinningowy WODNIK
  • 12.03
    12.03.2016
    Rodzaj zawodów: muchowe
    Łowisko: Górski odcinek Warty
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Jurajski SALMOKLUB
  • 06.03
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Elbląg
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: Sars Wędkarstwo Wyczynowe
  • 06.03
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Wolbrom
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: MILO MatchPRO Olkusz
WRÓĆ NA GÓRĘ