GALERIA ZAWODÓW

  • Slider 154
  • Slider 134
  • Slider 153
  • Slider 150
  • Slider 149
  • ZNAJDŹ ZAWODY:

  • Typ zawodów
    • spławikowe
    • spinningowe
    • karpiowe
    • gruntowe
    • muchowe
    • morskie
    • podlodowe
    • feederowe
    • inne
  • Nowości
    Wyróżnione
  • 23.05
    26.05.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Rzeka Odra
    Województwo: Zachodniopomorskie
    Organizator: Okręg PZW Szczecin
  • 23.05
    26.05.2018
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 24.05
    26.05.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Wandzińskie
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: -
  • 24.05
    26.05.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Szymanowice
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Tarnobrzeg Okręg PZW
  • 25.05
    25.05.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Gospodarstwo Agroturystyczne Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Feeder Fans
  • 25.05
    25.05.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Żerański
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Polandfishing Colmic
  • 31.05
    02.06.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Hermanowice
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Okręg PZW Przemyśl
  • 01.06
    01.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Opole - Rzeka Odra
    Województwo: Opolskie
    Organizator: VDE - Robinson
  • 01.06
    02.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Zbiornik Nielisz
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: Zebco Europe, Zarząd Koła PZW „ROZTOCZE"
  • 05.06
    09.06.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Pogoria III
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 05.06
    09.06.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: JERZYN
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: -
  • 06.06
    09.06.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Gajdowe
    Województwo: Opolskie
    Organizator: CARP WORLD
  • 06.06
    09.06.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Łowisko w Rodzinnym Parku Rozrywki w Wildze
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: -
  • 07.06
    09.06.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Wisła - Drewnica
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Okręg PZW Gdańsk
  • 12.06
    16.06.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: JERZYN
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: -
  • 14.06
    16.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Rzeka Odra - Opole
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Okręg PZW Opole
  • 15.06
    15.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Gospodarstwo Agroturystyczne Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Feeder Fans
  • 16.06
    16.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Gospodarstwo Agroturystyczne Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Feeder Fans
  • 16.06
    16.06.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zb. Betony Duże
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Niwa- Colmic Cup
  • 16.06
    16.06.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Poręba
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Dorian Pitera
  • 16.06
    16.06.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: VDE- Robinson
  • 19.06
    23.06.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Mały Szwałk
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: -
  • 20.06
    20.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Łowisko Petruv Rybnik w Czechach (Karniów)
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Trójkąt K-Koźle
  • 20.06
    23.06.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Jezioro Wandzińskie
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Człuchowski Klub Karpiowy oraz sklep wędkarski SUMIK
  • 21.06
    23.06.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: rz. Warta - Świerkocin
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: ZO PZW Gorzów
  • 22.06
    22.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Molo Osiek
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Sklep wędkarski ATUT FISHING
  • 22.06
    22.06.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał Odry ul. Zawalna
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: VDE- Robinson
  • 23.06
    23.06.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rogoźno
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Sensas
  • 26.06
    30.06.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Babiczok
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 29.06
    29.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Kanał Łączany
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: polandfishing.pl
  • 29.06
    29.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Gospodarstwo Agroturystyczne Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Feeder Fans
  • 29.06
    30.01.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: rz. wisła/ kanał śledziowy
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Klub Browning Gdynia
  • 30.06
    30.06.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Gospodarstwo Agroturystyczne Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Feeder Fans
  • 30.06
    30.06.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łączany
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Polandfishing Colmic
  • 03.07
    07.07.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Expert Karp Nekielka
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Expert-Karp
  • 06.07
    07.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Słok
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Okręg PZW Piotrków Tryb.
  • 06.07
    06.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kędzierzyn Koźle
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Sensas
  • 07.07
    07.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał azotowy
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Imprezywedkarskie.pl
  • 07.07
    07.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: rz. Wisła
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Klub Browning Gdynia
  • 07.07
    07.07.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Łowisko Petruv Rybnik w Czechach (Karniów)
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Trójkąt K-Koźle
  • 07.07
    07.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rajsko
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: VDE- Robinson
  • 13.07
    13.07.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Zalew Nielisz
    Województwo: Lubelskie
    Organizator: polandfishing.pl
  • 18.07
    21.07.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 19.07
    21.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Słok
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Okręg PZW Piotrków Tryb.
  • 20.07
    20.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: k. Dwory
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Sensas
  • 21.07
    21.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Odra ( Ściana)- Ciemnice
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Niwa- Colmic Cup
  • 21.07
    21.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał dwory
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: VDE- Robinson
  • 26.07
    28.07.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Dwory Oświęcim
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Okręg PZW Katowice
  • 27.07
    28.07.2019
    Rodzaj zawodów: inne
    Łowisko: Z-6 ORKA MARKLOWICE
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ŁUKASZ CUBER
  • 01.08
    04.08.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: -
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: -
  • 04.08
    04.08.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Nowe Miasto
    Województwo: Mazowieckie
    Organizator: Klub Browning
  • 04.08
    04.08.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zb. Owiesno
    Województwo: Dolnośląskie
    Organizator: VDE- Robinson
  • 10.08
    10.08.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał śledziowy
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Klub Browning Gdynia
  • 15.08
    15.08.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Łowisko Petruv Rybnik w Czechach (Karniów)
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Trójkąt K-Koźle
  • 18.08
    18.08.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Mazurski
    Województwo: Warmińsko-mazurskie
    Organizator: WKS ERROR Team
  • 18.08
    18.08.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Odra ( Ściana)- Nowa sól
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Niwa- Colmic Cup
  • 21.08
    25.08.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: -
    Województwo: Podkarpackie
    Organizator: Expert-Karp
  • 23.08
    25.08.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kanał Łączany
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: Okręg PZW Kraków
  • 25.08
    25.08.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Gospodarstwo Agroturystyczne Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Feeder Fans
  • 30.08
    01.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Miejska Górka Zb. Balaton
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Okręg PZW Poznań
  • 01.09
    07.09.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Pogoria III
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 06.09
    08.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kan. Śledziowy, kan.Piaskowy
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: KWP Gdańsk
  • 07.09
    07.09.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Wisła Sandomierz
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: polandfishing.pl
  • 07.09
    08.09.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Gospodarstwo Agroturystyczne Batorówka
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: Feeder Fans
  • 07.09
    08.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: kanał Łączany na Wiśle
    Województwo: Małopolskie
    Organizator: VDE- Robinson
  • 08.09
    08.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Karaś
    Województwo: Lubuskie
    Organizator: Niwa- Colmic Cup
  • 08.09
    08.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Wisła Sandomierz
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: Polandfishing Colmic
  • 08.09
    08.09.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Rzeka Wisła - Drewnica
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: VDE - Robinson
  • 08.09
    08.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Vasili Mamikonyan
  • 13.09
    15.09.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Rzeka Wisła - Drewnica
    Województwo: Pomorskie
    Organizator: Okręg PZW Gdańsk
  • 14.09
    14.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Papierok ( zmiana z kamieńca)
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Dorian Pitera
  • 15.09
    15.09.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Łowisko Petruv Rybnik w Czechach (Karniów)
    Województwo: Opolskie
    Organizator: -
  • 18.09
    22.09.2019
    Rodzaj zawodów: karpiowe
    Łowisko: Uroczysko karpiowe
    Województwo: Śląskie
    Organizator: -
  • 20.09
    22.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Rzeka Odra
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Okręg PZW Opole
  • 22.09
    22.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Roszków
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Maniak sklep zoologiczno-wędkarski Jarocin.
  • 27.09
    29.09.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Łasin Duży
    Województwo: Kujawsko-pomorskie
    Organizator: Okręg PZW Toruń
  • 28.09
    29.09.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochowa
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Imprezywedkarskie.pl, Zebco Europe
  • 29.09
    29.09.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Łowisko Petruv Rybnik w Czechach (Karniów)
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Trójkąt K-Koźle
  • 05.10
    06.10.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Huta Częstochow
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Sensas
  • 06.10
    06.10.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: FINAŁ Swolszewice Małe – zalew Sulejowski tzw. betony
    Województwo: Łódzkie
    Organizator: VDE - Robinson
  • 06.10
    06.10.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Łowisko Petruv Rybnik w Czechach (Karniów)
    Województwo: Opolskie
    Organizator: Trójkąt K-Koźle
  • 06.10
    06.10.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Kamieniec
    Województwo: Śląskie
    Organizator: Vasili Mamikonyan
  • 11.10
    12.10.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: Zalew Szymanowice
    Województwo: Wielkopolskie
    Organizator: Polandfishing Colmic
  • 19.10
    20.10.2019
    Rodzaj zawodów: feederowe
    Łowisko: Zalew Szymanowice
    Województwo: Świętokrzyskie
    Organizator: polandfishing.pl
  • 10.11
    10.11.2019
    Rodzaj zawodów: spławikowe
    Łowisko: KANAŁ GOCZAŁKOWICKI
    Województwo: Śląskie
    Organizator: ŁUKASZ CUBER
WRÓĆ NA GÓRĘ